/*----Това е проследяващият код на Universal Analytics за тази собственост./от Google/ Данчето----*/

  ТРАДИЦИЯ

 И

 НОВАТОРСТВО

Новини

138otkrivane 001

138otkrivane 002

138otkrivane 003

138otkrivane 004138otkrivane 005138otkrivane 006138otkrivane 007138otkrivane 008138otkrivane 009138otkrivane 010138otkrivane 011

broshura

             ГРАФИК ЗА ИЗПИТИ НА УЧЕНИЦИ

НА ИНДИВИДУАЛНА ФОРМА НА ОБУЧЕНИЕ

Учебен предмет ДАТА Комисия по оценяване Зала Начало

1

2

БЕЛ ЗП/ЗИП

ФКС

26.06.20

Председател:Цв. Димитрова

Член:Таня Спахиева-Насвади

Председател:Величка Ганева

Член:Станка Маринова

27А

Физк.салон

13.00

10.00

3

ИЕ ЗП/ЗИП

27.06.2017 Председател:Елеонора Кръстева; Член:Румяна Джамбазова 27А 13.00
4 Математика ЗП 28.06.2017 Председател:Даниела Тодорова Член:Надя Василева 27А 13,00
5 География и ООС ЗП/ЗИП 29.06.2017

Председател: Ася Богоева

Член:Живка Владова

27А 13,00
6

Физика и астрономия ЗП

История и цивилизация ЗП/ЗИП

30.06.2017

Председател:Ивелина Луджева

Член:Даниела Димитрова

Председател: Мария Николова

Член: Валентин Вълков

27А 13,00
7 Биология и ЗО ЗП/ЗИП 03.07.2017

Председател: Диана Николова

Член: Мариана Стоянова

27А 13.00

8

9

Химия и ООС ЗП

ИТ ЗИП

04.07.2017

Председател:Виолета Тодорова;Член:Анна Бикова

Председател:Веска Ядкова;Член:Й.Тодорова

27А 13,00

10

11

12

Философия ЗП/ЗИП

Английски език

ЗП/ЗИП

Свят и личност ЗП

05.07.2017

06.07.2017

07.06.2017

Председател:Ангел Митов

Член: Даниела Дойчева

Председател: Галя Божилова

Член:Ина Трендафилова

Председател:Ангел Митов

Член: Даниела Дойчева

27А

13.00

13.00

 

ГРАФИК ЗА ИЗПИТИ НА УЧЕНИЦИ

НА САМОСТОЯТЕЛНА ФОРМА НА ОБУЧЕНИЕ

Учебен предмет ДАТА Комисия по оценяване Зала Начало
1

БЕЛ ЗП

Философия ЗП

Английски език

ЗП

ФКС

26.06.2017

Председател:Цв. Димитрова

Член:Таня Спахиева-Насвади

Председател:Ангел Митов

Член: Даниела Дойчева

Председател: Галя Божилоеа

Член:Татяна Попвасилева

Председател:Величка Ганева

Член:Станка Маринова

27А

27А

27А

Физк.салон

13.00

13.00

13.00

10.00

2

II ЧЕ ЗП

НЕ

КЕ

27.06.2017

Председател:Мария Гиргинова

Член:Георги Стоянов

Председател:Лъчезара Николова

Член: Яна Шишкова

27А 13.00
3 Математика ЗП 28.06.2017

Председател:Даниела Тодорова

Член:Надя Василева

27А 13,00
4

География и ООС ЗП

Етика и право ЗП

29.06.2017

Председател: Ася Богоева

Член:Живка Владова

Председател:Ангел Митов

Член: Даниела Дойчева

27А 13,00
5

Физика и астрономия ЗП

История и цивилизация ЗП

30.06.2017

Председател:Ивелина Луджева

Член:Даниела Димитрова

Председател: Мария Николова

Член: Валентин Вълков

27А 13,00
6 Биология и ЗО ЗП 03.07.2017

Председател: Диана Николова

Член: Мариана Стоянова

27А 13.00
7 Химия и ООС ЗП 04.07.2017

Председател:Виолета Тодорова

Член:Анна Бикова

27А 13,00

График на дейностите по приемане на заявления за участие в класиране

                   след положени изпити за прием след 7.клас

Подаване на документи:

16.06 – 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

19.06– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

20.06– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

21.06– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

22.06– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

Записване за 1. класиране

28.06 – 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

29.06 – 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

30.06 – 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

2. класиране –записване :

05.07 – 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

06.07 – 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

07.07 – 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

Подаване на документи за 3. класиране:

11.07– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

12.07– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

13.07– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

Записване:

18.07– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

19.07– 8.00ч. – 13.00ч.; 13.00ч. – 18.00ч.

Joomla templates by Joomlashine