ТРАДИЦИЯ

 И

 НОВАТОРСТВО

Новини

Поправителна сесия

за ученици от гимназиален етап

на дневна и самостоятелна форма на обучение

 

 

Предмет

 

 

Дата

 

Кабинет

 

Начало

ИТ

01.07.2015

Каб. 23А

10.00

Биология и ЗО

02.07..2015

Каб.23А

10.00

Математика

03.07..2015

Каб.23А

10.00

География и икономика

 Информатика

06.07..2015

Каб.23А

10.00 ч.

14.00 ч.

История и цивилизация

07.07.2015

Каб. 23А

 

10.00 ч.

 

БЕЛ

08.07.2015

Каб. 23А

 

10.00 ч.

Химия и ООС/ Физика и астрономия

09.07.2015

Каб. 23А

 

10.00 ч.

 

АЕ

Физическа култура и спорт

10.07.2015

Каб. 23А

Физкултурен салон

10.00 ч.

КЕ/ЯЕ/РЕ/НЕ

13.07.2015

Каб.23А

10.00 ч.

ИИ

Философски цикъл

14.07.2015

Каб.23А

10.00 ч.

 

 

138. СОУ „Проф. Васил Златарски” обявява прием за общообразователна паралелка в VIII клас за учебната 2015/16 година.

Заявления се подават в канцеларията на училището.

Моля да представите удостоверение за успешно завършен VII клас.

Заповядайте!

Учениците от ІІ до ІV клас, чиито родители са подали заявления до 01 юни 2015 г. са включени в сборни групи за следващата учебна 2015 / 2016 г. както следва:

1.ПИГ за втори клас:

ПИГ А - ІІ

1.       Андреа Гълъбинова Колева

2.       Борис Николаев Ташев

3.       Вероника Петрова Петрова

4.       Виктория Георгиева Гергинова

5.       Габриела Николаева Гаврилова

6.       Джие Чън

7.       Ива Деянова Андреева

8.       Ивана Венциславова Малинова

9.       Калоян Евгениев Георгиев

10.  Кристиян Любомиров Горчовски

11.  Лия Бориславова Иванчева

12.  Мариана Христова Генова

13.  Мелани Александрова Велева

14.  Милен Миленов Кирилов

15.  Натали Красимирова Борикова

16.  Рая Николаева Гьоринска

17.  София Любомирова Дейчева

18.  Теодора Бориславова Иванова

19.  Тодор Тодоров Стоянов

20.  Александра Валериева Стоянчева

21.  Александър Свдетославов Бачев

22.  Вероника Антонова Цицелкова

23.  Даян Михайлова Чалъкова

24.  Ема Бориславова Байчева

25.  Ивайло Ивайлов Маджов

26.  Иван Бориславов Бачев

27.  Калоян Василев Генов

28.  Крис Евтимов Бояджиев

29.  Лора Даниелова Динчева

 

 

ПИГ Б - ІІ

1.       Александра Иванова Лулова

2.       Мариан Георгиев Бегалийски

3.       Мария Стефанова Попова

4.       Миа Георгиева Михайлова

5.       Никол Георгиева Георгиева

6.       Рая Александрова Алексиева

7.       Сава Цолов Петков

8.       София Николаева Величкова

9.       Стефан Василев Иванов

10.  Стилиян Михайлов Ковачев

11.  Полина Валериева Радивоева

12.  Александър Николаев Ванков

13.  Ангел Янков Петров

14.  Андрея Андреева Сариева

15.  Антония Константинова Грънчарова

16.  Борислава Бориславова Тодорова

17.  Виктория Стоянова Стоянова

18.  Денислав Петров Стойницев

19.  Елена Георгиева Иванова

20.  Зия Зия Ибишев

21.  Калоян Божидаров Луканов

22.  Калоян Веселинов Попов

23.  Кристиян Кирилов Анев

24.  Кристина Димитрова Апостолова

25.  Кристиян Венциславов Любенов

26.  Лазар Владиславов Виденов

27.  Мария Александрова Захова

28.  Момчил Ивов Андреев

29.  Николай Николаев Караджов

30.  Преслава Иванова Иванова

 

ПИГ В - ІІ

1.       Аделина Теодорова Станоева

2.       Валентин Николаев Юруков

3.       Вержиния Антонова Бонева

4.       Виктор Антонов Спасов

5.       Виолета Константинова Костова

6.       Георги Георгиев Ребров

7.       Дамян Иванов Георгиев

8.       Дарина Николаева Николова

9.       Денис Пламен Янков

10.  Деница Христова Петрова

11.  Доротея Тихомирова Хинкова

12.  Ева Цветомирова Божкова

13.  Калоян Ивов Йосифов

14.  Катрин Пламенова Андонова

15.  Иван Николаев Казаков

16.  Калина Александрова Тодорова

17.  Мариела Симеонова Дрянова

18.  Мартин Веселинов Атанасов

19.  Михаела Даниел Маркова

20.  Михаил Димитров Кръстев

21.  Моника Кръстева Иванова

22.  Моника Петрова Василева

23.  Теодора Валентинова Григорова

24.  Кристиян Димитров Христов

25.  Цветина Недялкова Петкова

26.  Явор Цветанов Цветков

27.  Християн Владимиров Михалакиев

28.  Цветан Евгениев Тодоров

29.  Филип Руменов Илиев

 


2. ПИГ за трети клас:

 

 

ПИГ А - ІІІ

1.       Антония Александрова Янева

2.       Веселин Симеонов Стоев

3.       Даниел Василев Димитров

4.       Дияна Николаева Велкова

5.       Калина Николаева Христова

6.       Марио Валентин Маринов

7.       Мартина Николаева Митева

8.       Моника Искренова Виденова

9.       Ниа Николова Манева

10.  Никол Евгениева Куцарова

11.  Николета Христова Николова

12.  Оню Джанг

13.  Петър Станиславов Илиев

14.  Рада Петрова Манева

15.  Александър Иванов Стаменов

16.  Атанаси Вихренов Стоянов

17.  Виктор Мирославов Попов

18.  Габриел Василев Начев

19.  Габриела Георгиева Милева

20.  Здравко Маринов Бочев

21.  Ирина Константинова Пенчева

22.  Клара Ромео Згалевска

23.  Мая Цветанова Стефанова

24.  Никол Димитрова Стаматева

25.  Рая Ангелова Митова

26.  Слав Радославов Живков

27.  София Димова Димова

28.  Теодора Драгомирова Любенова

29.  Александър Добромиров Стоянов

30.  Дияна Христова Динкова

31.  Мариян Любомиров Ценов

32.  Юлия Емилова Михайлова


 ПИГ Б - ІІІ

1.       Божидар Владимиров Шишков

2.       Велко Ганчев Трифонов

3.       Виктор Иванов Марев

4.       Виктор Илиев Тасев

5.       Даниел Константинов Стоянов

6.       Константин Константинов Стоянов

7.       Константин Смилец Йотов

8.       Мартин Димитров Раков

9.       Петя Андреева Крупева

10.  Росена Николова Йорданова

11.  Стефан Росенов Стефанов

12.  Юлия Мирославова Кирилова

13.  Алекс Алексей Тренчев

14.  Александър Красимиров Терзийски

15.  Алексия Иванова Танева

16.  Антоанета Павлинова Андонова

17.  Виктор Деянов Тодоров

18.  Денис Евтимов Димитров

19.  Елица Живкова Тенева

20.  Ивайла Константинова Сотирова

21.  Кристина Фердинандова Германова

22.  Лора Павлинова Йорданова

23.  Мартин Кирилов Кирилов

24.  Мартина Николай Бикова

25.  Мира Мирославова Велева

26.  Преслав Мирослав Стоев

27.  Рая Малинова Стоимирова

28.  Венета Василева Теодосиева

29.  Виктор Георгиев Вулев

30.  Елица Йорданова Чорбаджийска

31.  Ивайла Лилянова Иванова

32.  Стафан Любомиров Гълъбов

 

 

3.ПИГ за ІV клас

 

1.       Юлиана Юлианова Станкова

2.       Селена Георгиева Стратиева

3.       Тодор Иванов Иванов

4.       Алекс  Рангелов Бориславов

5.       Елена Иванова Петкова

6.       Виктория Бориславова Каменова

7.       Филип Галинов Ганчев

8.       Георги Маринов Илиев

9.       Мартин Росенов Станчев

10.  Йоана Петкова Присандникова

11.  Александра Ангелова Ангелова

12.  Калина Иванова Иванова

13.  Георги Светославов Цветков

14.  Луиза Драгомирова Драгомирова

15.  Станислав Драгомиров Драгомиров

16.  Калоян Димитров Костов

17.  Мартин Антонов Бонев

18.  Никола Христов Колев

19.  Борислав Божков Кацаров

20.  Мартин Радославов Атанасов

21.  Браян Станиславов Стоянов

22.  Селин Гюнай Кямил

23.  Васил Василев Николов

24.  Димитър Мирославов Маринов

25.  Неда Яворова Недева

26.  Сава Василев Мутафов

27.  Милен Василев Мутафов

28.  Ралица Кирилова Йоцева

29.  Дарина Венциславова Павлова

30.  Виктор Руменов Асенов

31.  Иван Иванов Бозаджийски

33.  Деян Славов Иванов

34.  Кристиан Светославов Петков

35.  Денислав Малинов

 

 

МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТОИ НАУКАТА

РЕГИОНАЛЕН ИНСПЕКТОРАТ ПО ОБРАЗОВАНИЕТО – СОФИЯ-ГРАД

София 1303, ул. „Антим I”, № 17, тел.:9356050, факс:9883937, e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. , www.rio-sofia-grad.com

 

Изх.№  9137-460/11.06.2015 г.

 

                ДО

                                                                                                  ДИРЕКТОРИТЕ НА

                                                                                                  СТОЛИЧНИТЕ УЧИЛИЩА

                                                                                           

           УВАЖАЕМА ГОСПОЖО/ УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН ДИРЕКТОР,

 Във връзка с писмо № 9105-188/02.06.2015 г. на МОН, вх. № 0200-627/03.06.2015 г. на РИО – София-град, Ви уведомявам, че френската еврейска гражданска асоциация „Конвой 77“ чрез посолството на Република България в Държавата Израел е отправила молба за предоставяне на информация за български граждани от еврейски произход, които са били депортирани от Франция в Аушвиц на 31.07.1944 г. Подробната информация, предоставена от Държавата Израел, е дадена като приложение.

Интерес представляват снимки, копия на документи, живи съвременници или друга подходяща информация за български граждани от еврейски произход, депортирани от Франция в посочения период.

Моля да информирате учениците и учителите по история и цивилизация от повереното Ви училище и при налична и събрана информация, същата да бъде предоставена в РИО – София-град, стая 411, за представяне в МОН.

 

            Приложение: Съгласно текста

 

ЕВГЕНИЯ ВЪЛКОВА,

НАЧАЛНИК НА РИО -

СОФИЯ-ГРАД

       ВАНЯ СТАНЧЕВА        

                                                                              НАЧАЛНИК НА РИО -

                                                                              СОФИЯ-ГРАД

                                                                           /съгласно заповед № РД10-1373/20.05.2015г    

                                                                           на  Министъра на образованието и науката /

 

 

 

1.а  клас - Славка Въчева

   

1

Аделина Ивайлова Качаунова

2

Адриан Димитров Николов

3

Александра Анатолиева Емилова

4

Александър Красимиров Чолаков

5

Андреа Димитрова Бурева

6

Андреа Чавдарова Малакова

7

Божидар Олег Гълчавов

8

Борис Ивов Стоилов

9

Борис Христов Добчев

10

Виолета Стефанова Димитрова

11

Даниел Стоянов Тенев

12

Демира Ангелова Любенова

13

Димитър Димитров Редовски

14

Ина Живан Велинова

15

Йоана Александрова Добринова

16

Кирил Добромиров Николов

17

Константин Людмилов Тодоров

18

Кристиан Еллинг Боев

19

Магдалена Цветанова Циркова

20

Марина Борисова Бунова

21

Миа Цветан Модева

22

Никол Николова Дзанкова

23

Ния-Гергана Радослав Манчева

24

Олина Кирилова Пошева

25

Петър Константинов Харадинов

26

Христо Петров Цветков

 

 

1.б  клас - Жанет Лазарова

   

1

Алекс Веселинов Мирков

2

Алекс Петров Иванов

3

Биляна Иванова Михова

4

Боян Калинов Стефанов

5

Велин Илиянов Атанасов

6

Виктор Георгиев Христов

7

Данаил Юлианов Петров

8

Екатерина Дмитриева Паскова

9

Елвира Христова Стоянова

10

Елизабет Емилова Даскалова

11

Емил Николов Михов

12

Иво Иванов Кашайков

13

Калоян Ивайлов Василев

14

Калоян Иванов Захариев

15

Катерина Мирославова Микова

16

Лита Тидо Киаравино

17

Мартин Росен Стоянов

18

Моника Светославова Павлова

19

Никол Иванова Дойнова

20

Николай Богданов Джуджев

21

Ния Николаева Миладинова

22

Паола Дмитриева Паскова

23

Романа Мартин Маршал

24

Славяна Николаева Дамянова

25

Теодор Николаев Николов

26

Теодора Тодорова Петракиева

27

Яница-Мария Иванова Янева

 

1.в  клас - Зоя Костова

 

 

1

Борис Владимиров Бойчев

2

Борис Стоянов Одаджиев

3

Виктория Кирилова Филипова

4

Даниел Красимиров Георгиев

5

Димитър Георгиев Гергинов

6

Елица Христова Димкова

7

Зорка Кирилова Петрова

8

Илина Димитрова Димитрова

9

Йоана Пепова Кирилова

10

Калина Димитрова Димитрова

11

Калоян Павлов Павлов

12

Калоян Страхилов Йорданов

13

Катерина Павлова Павлова

14

Катрин Цветославова Савова

15

Кирил Александров Павлов

16

Лора Станиславова Атанасова

17

Люба Иванова Василева

18

Марио Петков Денчев

19

Надя Боянова Асенова

20

Невена Станимирова Тотева

21

Раяна Николаева Христова

22

Риана Бисерова Милотинова

23

Росен Иванов Памукчиев

24

Симон Асенова Божинова

25

Стефан Емил Богданов

26

Ян Атанасов Бончев

 

 

 

1.г  клас - Пенка Нацева

   

1

Алек Пламенов Петров

2

Александър Пламенов Панайотов

3

Ана-Киара Маниели

4

Анита Радославова Иванова

5

Боян Иванов Стоилов

6

Боян Стоянов Николов

7

Ванина Стоянова Георгиева

8

Виктор Веселинов Петков

9

Виктория Борисова Йорданова

10

Данита Илонкова Данчева

11

Диана Трифонова Карапенчева

12

Доника Светлинова Петрова

13

Земела Венцеслав Герасимова

14

Златина Стоянова Георгиева

15

Калина Константин Радославова

16

Кристиана Георгиева Георгиева

17

Кристиана Димитрова Виденова

18

Леа Данаилова Алексиева

19

Мария Илиева Крайчева

20

Михаил Владимиров Шишков

21

Никола Николаев Николов

22

Никола Томов Сарийски

23

Николай Тенчо Ангелов

24

Теодора Йорданова Тодорова

25

Явор Веселинов Цолов

26

Ян Стоянов Кръстев

 

 

Всички места в първи клас са попълнени!

Joomla templates by Joomlashine